Technik GSM, MW - Švýcarsko, Německo

Hledáme pro naše kolegy v zahraničí nového parťáka, který se zapojí a pomůže s realizací projektů týkajících se telekomunikačních staveb. Hledáme technika, který má praxi v oboru telekomunikací, rozhodně praktické zkušenosti s prací ve výškách, má zájem se učit nové věci, snahu řešit problémy, a nebojí se nových výzev.

Co Vás čeká?
Vaší hlavní náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů, dále montáž metalických a optických sdělovacích kabelů, montáž spojek a rozvaděčů, měření, včetně nezbytné práce s dokumentací.
Pokud Vás to zajímá, nebojíte se výšek a často náročné práce, spojené s prací v těžkých klimatických podmínkách, určitě se nám ozvěte. Očekáváme praxi, ochotu a připravenost na práci v zahraničí.

Požadujeme

  • vzdělání technického směru, nejlépe v oboru elektro – telekomunikace
  • vyhláška 50
  • výborný zdravotní stav, fyzická zdatnost – jde o náročnou práci v terénu, často v těžkých klimatických podmínkách
  • samostatnost – člověk si musí sám poradit, umět vyřešit problém, nebát se nových věcí
  • nezbytná manuální zručnost
  • určitá počítačová gramotnost – jedná se o zpracování a odesílání fotek, stahování a zpracování dat z měření, mailová komunikace
  • hlavně chtít pracovat a snaha se učit

Nabízíme

  • práce ve zdravé a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • dostatečný prostor pro seberealizaci
  • odpovídající platové ohodnocení, bonusy
  • práce v zahraničí

Připojte se k Suntel teamu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše náborové oddělení:

Kliknutím na níže uvedené tlačítko „ODESLAT“ dávám souhlas s tím, aby v souladu se zákonem č.101/2000Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, společnost Suntel Czech s.r.o, Březnická 5602, 760 01 Zlín IČ: 60753447, zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje obsažené v přiloženém životopisu a dalších souborech, a to pro účely náboru a výběru zaměstnanců do této společnosti. Beru na vědomí, že údaje budou uchovávány v databázi a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit, a to po dobu nejdéle půl roku od jejich zaslání. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné, a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat.

Máte zájem o jinou pozici?