Najdi se u nás

Hledáme do party nové lidi, kteří uvažují technicky, mají přehled o technologiích v oboru telekomunikací a chtějí se něco naučit. Nejde nám o spoustu let praxe a specifické znalosti – oceníme hlavně loajální osobnost a férové jednání. Nabízíme přitom víc než jen stabilní práci, slušný příjem a benefity. Třeba fajn tým kolegů, kteří tě v tom nenechají. Jde nám taky o to, aby se u nás každý člen týmu cítil dobře, a proto se o své zaměstnance maximálně staráme. Víme totiž, že naše síla je v lidech.

O jakou pozici se zajímáte?

Vše
Technik
Projektant
Office
Technik GSM, MW - Švýcarsko, Německo

Hledáme pro naše kolegy v zahraničí nového parťáka, který se zapojí a pomůže s realizací projektů týkajících se telekomunikačních staveb. Hledáme technika, který má praxi v oboru telekomunikací, rozhodně praktické zkušenosti s prací ve výškách, má zájem se učit nové věci, snahu řešit problémy, a nebojí se nových výzev.

Co Vás čeká?
Vaší hlavní náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů, dále montáž metalických a optických sdělovacích kabelů, montáž spojek a rozvaděčů, měření, včetně nezbytné práce s dokumentací.
Pokud Vás to zajímá, nebojíte se výšek a často náročné práce, spojené s prací v těžkých klimatických podmínkách, určitě se nám ozvěte. Očekáváme praxi, ochotu a připravenost na práci v zahraničí.

Technik GSM, MW - Česká republika

Hledáme do našeho technického týmu nového parťáka, který se zapojí a pomůže nám s realizací projektů týkajících se telekomunikačních staveb. Hledáme technika, který má praxi v oboru telekomunikací, rozhodně praktické zkušenosti s prací ve výškách, má zájem se učit nové věci, snahu řešit problémy, a nebojí se nových výzev. Základna je ve Zlíně, popř. v Ostravě, práce ale především v terénu.

Vaší hlavní náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů, dále montáž metalických a optických sdělovacích kabelů, montáž spojek a rozvaděčů, měření, včetně nezbytné práce s dokumentací.
Pokud Vás to zajímá, nebojíte se výšek a často náročné práce, spojené s prací v těžkých klimatických podmínkách, určitě se nám ozvěte.

Přinášíme signál - tak proč se nespojit!

Projektant telekomunikačních staveb - Slovenská republika

Hledáme projektanta do našeho SUNTEL týmu, hledáme nového slovenského kolegu, který pomůže s realizací projektů týkajících se telekomunikačních staveb. Hledáme někoho, kdo je technicky zaměřen, má zkušenosti v oboru telekomunikací a ovládá práci v AutoCADu, ve kterém se dokumentace zpracovává.

Vaší hlavní náplní práce bude navrhování a tvorba kompletní projektové dokumentace podle požadavků zákazníka, včetně potřebných změn a úprav, za jejichž správný návrh a realizaci zcela odpovídáte. Úzce spolupracujete s manažery projektu a dalšími odborníky, kteří se na celé práci a zakázce podílejí, včetně potřebných konzultací s investory a dalšími členy týmu.

Pokud Vás to zajímá, máte určité zkušenosti, a práce u nás Vás láká, určitě se nám ozvěte. Místo pracoviště je na Slovensku v Košicích. Přinášíme signál - tak proč se nespojit!

Specialista controllingu - Česká republika

Okouzlil Tě svět čísel a dokážeš je dát do souvislosti s businessem? Jsi analytický, baví Tě reporty, statistiky či tvorba controllingových metodik? Potom Tě rádi uvidíme. Co nabízíme? Práci ve společnosti, ve které nezůstaneš na jednom místě, ve společnosti, která dynamicky roste a Ty můžeš růst s ní. A pozici specialista controllingu.

Jsme Suntel, jsme velká společnost, jsme jako rodina – prostě parta skvělých lidí, mezi kterými se budeš cítit skvěle. I Ty můžeš být součástí tohoto týmu s místem pracoviště ve Zlíně!

Jak budou vypadat Tvé pracovní dny, co budeš mít na starosti?

  • spolupráci při přípravě ročních plánů
  • sestavování rozpočtů středisek, kalkulaci zakázek
  • zpracování pravidelných finančních analýz a reportů
  • pravidelné sledování ukazatelů, vyhodnocení rentability provedených akcí,
  • vyhodnocení odchylek a návrhy opatření
  • reportování a komunikaci výsledků směrem k oddělení a managementu
  • přípravu přehledů, statistik, prezentací
  • možnost podílet se na reimplementaci IS
x