Najdi se u nás

Hledáme do party nové lidi, kteří uvažují technicky, mají přehled o technologiích v oboru telekomunikací a chtějí se něco naučit. Nejde nám o spoustu let praxe a specifické znalosti – oceníme hlavně loajální osobnost a férové jednání. Nabízíme přitom víc než jen stabilní práci, slušný příjem a benefity. Třeba fajn tým kolegů, kteří tě v tom nenechají. Jde nám taky o to, aby se u nás každý člen týmu cítil dobře, a proto se o své zaměstnance maximálně staráme. Víme totiž, že naše síla je v lidech.

O jakou pozici se zajímáte?

Vše
Projektant
Office
Logistika
Technik GSM, VM - Slovenská republika

Technik GSM, VM - Slovenská republika

Hledáme do našeho slovenského technického týmu nového parťáka, který se zapojí a pomůže nám s realizací projektů týkajících se telekomunikačních staveb. Hledáme technika, který má praxi v oboru telekomunikací, rozhodně praktické zkušenosti s prací ve výškách, má zájem se učit nové věci, snahu řešit problémy, a nebojí se nových výzev. Základna je v Košicích, práce ale především v terénu.

Co Vás čeká?

Vaší hlavní náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů, dále montáž metalických a optických sdělovacích kabelů, montáž spojek rozvaděčů, měření, včetně nezbytné práce s dokumentací.

Pokud Vás to zajímá, nebojíte se výšek a často náročné práce, spojené s prací v těžkých klimatických podmínkách, určitě se nám ozvěte.

Přinášíme signál - tak proč se nespojit!

Warehouseman - Switzerland

Warehouseman - Switzerland

Posilujeme SUNTELácký tým ve Švýcarsku. Hledáme pro naše kolegy nového parťáka, pozitivně naladěného a pracovitého skladníka/positively tuned
and hardworking warehouseman, který se domluví česky – slovem i písmem, ale i anglicky – slovem i písmem/but in English
as well - both written and spoken. Velkou výhodou je rovněž znalost němčiny./Von großem Vorteil ist auch die Kenntnis der deutschen Sprache.

Co všechno budete mít na starosti? Plný sklad materiálu, položku za položkou, příjem, výdej, veškerou evidenci, kontrolu, a s tím spojené inventury.
Čeká Vás nákup materiálu a dílů, objednávky, faktury. Ale i komunikace s interními a externími dodavateli, se zákazníky, s kolegy.
Ale i pobyt v malebném Švýcarsku, kde Vám pomůžeme zajistit pracovní povolení a ubytování.

A kde konkrétní práci nabízíme? V našem skladu in Rapperswil, Switzerland.

A co je potřebné udělat? Motivační dopis a životopis zaslat v češtině, ale i v angličtině na hr.swiss@suntel-group.com.

Projektant telekomunikačních staveb - Slovenská republika

Projektant telekomunikačních staveb - Slovenská republika

Hledáme projektanta do našeho SUNTEL týmu, hledáme nového slovenského kolegu, který pomůže s realizací projektů týkajících se telekomunikačních staveb. Hledáme někoho, kdo je technicky zaměřen, má zkušenosti v oboru telekomunikací a ovládá práci v AutoCADu, ve kterém se dokumentace zpracovává.

Vaší hlavní náplní práce bude navrhování a tvorba kompletní projektové dokumentace podle požadavků zákazníka, včetně potřebných změn a úprav, za jejichž správný návrh a realizaci zcela odpovídáte. Úzce spolupracujete s manažery projektu a dalšími odborníky, kteří se na celé práci a zakázce podílejí, včetně potřebných konzultací s investory a dalšími členy týmu.

Pokud Vás to zajímá, máte určité zkušenosti, a práce u nás Vás láká, určitě se nám ozvěte. Místo pracoviště je na Slovensku v Košicích. Přinášíme signál - tak proč se nespojit!

Specialista controllingu - Česká republika

Specialista controllingu - Česká republika

Okouzlil Tě svět čísel a dokážeš je dát do souvislosti s businessem? Jsi analytický, baví Tě reporty, statistiky či tvorba controllingových metodik?
Potom Tě rádi uvidíme. Co nabízíme? Práci ve společnosti, ve které nezůstaneš na jednom místě, ve společnosti, která dynamicky roste
a Ty můžeš růst s ní. A pozici specialista controllingu.

Jsme Suntel, jsme velká společnost, jsme jako rodina – prostě parta skvělých lidí, mezi kterými se budeš cítit skvěle.
I Ty můžeš být součástí tohoto týmu s místem pracoviště ve Zlíně!

Jak budou vypadat Tvé pracovní dny, co budeš mít na starosti?

  • spolupráci při přípravě ročních plánů
  • sestavování rozpočtů středisek, kalkulaci zakázek
  • zpracování pravidelných finančních analýz a reportů
  • pravidelné sledování ukazatelů, vyhodnocení rentability provedených akcí,
  • vyhodnocení odchylek a návrhy opatření
  • reportování a komunikaci výsledků směrem k oddělení a managementu
  • přípravu přehledů, statistik, prezentací
  • možnost podílet se na reimplementaci IS
Referent logistiky - Česká republika

Referent logistiky - Česká republika

Materiál, materiál a zase materiál. Položka za položkou. Požadavky, objednávky, faktury, příjem, evidence, vyskladnění, kontrola. To je velmi stručně práce referenta logistiky. A kde práci nabízíme? Budete pracovat v Praze – Nupaky, v našem novém skladu, na naší nové adrese! Velká část kolegů je ale i přímo ve Zlíně, takže možný výlet do moravské metropole a do sídla společnosti je očekáván.

Vaší hlavní náplní bude zajištění evidence skladovaného materiálu – instalačního i technologického. Budete pracovat v účetním programu Helios a důležitou součástí Vaší práce bude kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách. Čeká Vás pravidelná komunikace se zákazníkem, kde budete řešit objednávky technologií, ale i s naší účtárnou ohledně fakturací.

Takže když to ještě rozepíšeme, čeká Vás:

kompletace a evidence dat o pohybu veškerého skladového materiálu, shromažďování požadavků jednotlivých oddělení, komunikace se zákazníky, řešení objednávek technologií, vedení evidence objednávekvystavování objednávek a potvrzování faktur, realizace příjemek a výdejek v Heliosu, spolupráce při nastavování systému skladových zásob, měsíční uzávěrky skladů pro účtárnu

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace…
x