Najdi se u nás

Hledáme do party nové lidi, kteří uvažují technicky, mají přehled o technologiích v oboru telekomunikací a chtějí se něco naučit. Nejde nám o spoustu let praxe a specifické znalosti – oceníme hlavně loajální osobnost a férové jednání. Nabízíme přitom víc než jen stabilní práci, slušný příjem a benefity. Třeba fajn tým kolegů, kteří tě v tom nenechají. Jde nám taky o to, aby se u nás každý člen týmu cítil dobře, a proto se o své zaměstnance maximálně staráme. Víme totiž, že naše síla je v lidech.

O jakou pozici se zajímáte?

Vše
Technik
Projektový koordinátor
Projektant
IT
Technik GSM, MW ve Švýcarsku a Německu

Technik GSM, MW ve Švýcarsku a Německu
Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů.

Technik GSM, MW v ČR a SR

Technik GSM, MW v ČR a SR
Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů.

Technik / Specialista optických sítí v ČR

Technik / Specialista optických sítí

Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace technologie základnových stanic mobilních sítí GSM a 3G a výstavba optických sítí.

Technik / Specialista metalických sítí v ČR

Technik / Specialista metalických sítí

Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace technologie základnových stanic mobilních sítí GSM a 3G a výstavba metalických sítí.

Montážní technik distribuční sítě

Montážní technik distribuční sítě

Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace a výstavba aktivních i pasivních prvků distribuční sítě, servisní práce při připojování zákazníků, servis distribuční sítě, instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G.

Monitoring / Helpdesk technik

Monitoring / Helpdesk  technik

Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude monitoring sítě, technická podpora pro techniky v terénu, vzdálené řešení technických požadavků klientů a diagnostika nahlášených poruch před výjezdem technika.

 

Projektový koordinátor / stavbyvedoucí sítí el.komunikací v ČR

Projektový koordinátor / stavbyvedoucí sítí el.komunikací

Hledáme posilu do našeho týmu. Vaší náplní práce bude koordinace výstavby sítí el. komunikací, obhlídky, příprava návrhu a realizace staveb.

Projektant sítí elektronických komunikací (optických a metalických) v ČR

Projektant sítí elektronických komunikací (optických a metalických)

Hledáme projektanta do našeho týmu. Vaší náplní práce bude tvorba projektové dokumentace optických a metalických telekomunikačních sítí.

Projektant TELCO v ČR

Projektant TELCO v ČR

Hledáme posilu do našeho týmu. Vaší náplní práce bude tvorba výkresové a technické dokumentace k instalaci technologie na základnových stanicích mobilních operátorů.

PHP/SQL Developer junior/senior

PHP/SQL Developer junior/senior

Hledáme PHP/SQL Developer juniora/seniora pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikací společnosti Suntel. Vaší náplní práce bude analytika, vývoj a podpora interního informačního systému; řešení integrační vrstvy v rámci IT systémů; rozvoj IT služeb pro interní použití i koncové zákazníky; implementace nových myšlenek/požadavků do oblasti IT.

Linux Administrátor Junior/Senior

Linux Administrátor Junior/Senior

Hledáme šikovného Linux administrátora pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikací společnosti Suntel. Vaší náplní práce bude vývoj a správa IT prostředí pro interní použití. Implementace nových myšlenek/požadavků do oblasti IT. Podpora vývojářům v návaznosti na prostředí.

IT podpora – helpdesk junior / senior

IT podpora – helpdesk junior / senior

Do týmu IT podpory hledáme šikovné IT odborníky, kteří mají chuť pomoci uživatelům v řešení IT problémů. Support provádíme na interní IT systémy, školíme uživatele a řešíme problémy koncových uživatelských stanic.

Data analytik junior / senior

Data analytik junior / senior

Do týmu integrací hledáme šikovného datového analytika, který se nebojí nestandardních způsobů a nových výzev. Náplní práce bude zejména získávání a zpracování dat do požadované formy, dále také oblast data mining/driving a navrhování datových struktur.

Integrační vývojář SAP

Integrační vývojář SAP

Pro projekt implementace SAP Business One hledáme šikovného vývojáře. Jedná se o integraci SAPu, nikoli vývoj SAPu, proto jsou požadavky na tuto pozici pestré a o to více zajímavé.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace…
x