Najdi se u nás

Hledáme do party nové lidi, kteří uvažují technicky, mají přehled o technologiích v oboru telekomunikací a chtějí se něco naučit. Nejde nám o spoustu let praxe a specifické znalosti – oceníme hlavně loajální osobnost a férové jednání. Nabízíme přitom víc než jen stabilní práci, slušný příjem a benefity. Třeba fajn tým kolegů, kteří tě v tom nenechají. Jde nám taky o to, aby se u nás každý člen týmu cítil dobře, a proto se o své zaměstnance maximálně staráme. Víme totiž, že naše síla je v lidech.

O jakou pozici se zajímáte?

Vše
Technik
Projektový koordinátor
Projektant
Svářeč
Zámečník
IT
Elektrikář
Technik GSM, MW ve Švýcarsku a Německu

Technik GSM, MW ve Švýcarsku a Německu
Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů.

Technik GSM, MW v ČR a SR

Technik GSM, MW v ČR a SR
Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů.

Technik / Specialista optických sítí v ČR

Technik / Specialista optických sítí

Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace technologie základnových stanic mobilních sítí GSM a 3G a výstavba optických sítí.

Technik / Specialista metalických sítí v ČR

Technik / Specialista metalických sítí

Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace technologie základnových stanic mobilních sítí GSM a 3G a výstavba metalických sítí.

Projektový koordinátor CW v ČR

Projektový Koordinátor stavebních prací
Hledáme posilu do našeho týmu. Vaší náplní práce bude koordinace výstavby základnových stanic mobilních sítí a obhlídky, příprava návrhu a realizace staveb.

Projektový koordinátor / stavbyvedoucí sítí el.komunikací v ČR

Projektový koordinátor / stavbyvedoucí sítí el.komunikací

Hledáme posilu do našeho týmu. Vaší náplní práce bude koordinace výstavby sítí el. komunikací, obhlídky, příprava návrhu a realizace staveb.

Projektant sítí elektronických komunikací (optických a metalických) v ČR

Projektant sítí elektronických komunikací (optických a metalických)

Hledáme projektanta do našeho týmu. Vaší náplní práce bude tvorba projektové dokumentace optických a metalických telekomunikačních sítí.

Projektant TELCO v ČR

Projektant TELCO v ČR

Hledáme posilu do našeho týmu. Vaší náplní práce bude tvorba výkresové a technické dokumentace k instalaci technologie na základnových stanicích mobilních operátorů.

Svářeč

Svářeč
Hledáme svářeče do našeho týmu. Vaší náplní práce bude svařování v ochranné atmosféře, příprava výroby v kovovýrobě.

Příprava výroby - Zámečník

Hledáme zámečníka do našeho týmu. Vaší náplní práce bude příprava výroby v kovovýrobě, zámečnické práce, práce podle technické dokumentace.

PHP/SQL Developer junior/senior

PHP/SQL Developer junior/senior

Hledáme PHP/SQL Developer juniora/seniora pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikací společnosti Suntel. Vaší náplní práce bude analytika, vývoj a podpora interního informačního systému; řešení integrační vrstvy v rámci IT systémů; rozvoj IT služeb pro interní použití i koncové zákazníky; implementace nových myšlenek/požadavků do oblasti IT.

Linux Administrátor Junior/Senior

Linux Administrátor Junior/Senior

Hledáme šikovného Linux administrátora pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikací společnosti Suntel. Vaší náplní práce bude vývoj a správa IT prostředí pro interní použití. Implementace nových myšlenek/požadavků do oblasti IT. Podpora vývojářům v návaznosti na prostředí.

Stavební elektrikář

Stavební elektrikář
Hledáme stavebního elektrikáře do našeho týmu. Vaší náplní práce bude elektroinstalace při výstavbě nových základnových stanic,
úpravy stávajících instalací, kontrola stavu zařízení, vedení evidence k prováděným činnostem, práce ve výškách.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace…
x