Najdi se u nás

Hledáme do party nové lidi, kteří uvažují technicky, mají přehled o technologiích v oboru telekomunikací a chtějí se něco naučit. Nejde nám o spoustu let praxe a specifické znalosti – oceníme hlavně loajální osobnost a férové jednání. Nabízíme přitom víc než jen stabilní práci, slušný příjem a benefity. Třeba fajn tým kolegů, kteří tě v tom nenechají. Jde nám taky o to, aby se u nás každý člen týmu cítil dobře, a proto se o své zaměstnance maximálně staráme. Víme totiž, že naše síla je v lidech.

O jakou pozici se zajímáte?

Vše
Logistika
Technik GSM, VM - Slovenská republika

Hledáme do našeho slovenského technického týmu nového parťáka, který se zapojí a pomůže nám s realizací projektů týkajících se telekomunikačních staveb. Hledáme technika, který má praxi v oboru telekomunikací, rozhodně praktické zkušenosti s prací ve výškách, má zájem se učit nové věci, snahu řešit problémy, a nebojí se nových výzev. Základna je v Košicích, práce ale především v terénu.

Co Vás čeká?

Vaší hlavní náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů, dále montáž metalických a optických sdělovacích kabelů, montáž spojek rozvaděčů, měření, včetně nezbytné práce s dokumentací.

Pokud Vás to zajímá, nebojíte se výšek a často náročné práce, spojené s prací v těžkých klimatických podmínkách, určitě se nám ozvěte.

Přinášíme signál - tak proč se nespojit!

SKLADNÍK/ŘIDIČ - Česká republika

Naši kolegové ze skladu v Praze nedočkavě apelují: „Už Tě vyhlížíme.“

Ostatní kolegové z firmy dodávají: „Už se na Tebe těšíme.“

A náš Roman/majitel rád prohodí: „Tento rok bude poněkud dynamický.“

A jak jinak to zvládnout, než s těmi nejlepšími, kteří chtějí být součástí naší firemní značky a pohybovat se v oboru telekomunikací. A koho vlastně hledáme?

Pro náš sklad v Praze dvojí posilu, dva nové kolegy na pozici SKLADNÍK/ŘIDIČ.

Čeká vás práce v Praze – Nupaky, naše nové prostory, nové pracovní prostředí, kam se v květnu stěhujeme. A skvělí dva kolegové – Zbyšek a Martin. A ač jde o dvě samostatné pozice, činnosti obou se budou prolínat a jeden druhého musí umět zastoupit.

Vaší hlavní náplní práce bude příprava a vychystání technologie a instalačního materiálu pro realizaci zakázek našich zákazníků, tedy pro Vodafone, Cetin, T-Mobile. A toto vše se točí kolem práce ve skladu, ale i za volantem, kdy je potřebné vyzvedávat materiál od dodavatelů, technologii od našich zákazníků a rozvážet materiál na lokality, včetně převozu mezi pobočkami Praha – Zlín.

Technik / Integrátor - Switzerland

Posilujeme náš švýcarský tým o nové kolegy na pozici technik / integrátor.

Hledáme člověka do týmu,

  • kterého baví telekomunikace, nové technologie,
  • který perfektně zná technologie BTS Nokia, Huawei, Ericsson a MW Ericsson, Huawie
  • který miluje adrenalin – práce ve výškách, za každého počasí, fyzická zdatnost,
  • který je ochotný odcestovat a trávit čas v zahraničí – ve Švýcarsku, kde v rámci výstavby, modernizace a servisu na našich sitech pozná řadu velmi zajímavých a okouzlujících míst.

Oslovili jsme Tě?

Co Tě čeká?

  • Výstavba, modernizace a servis základových stanic – pracujeme pro všechny mobilní operátory vw Švýcarsku na technologiích Nokia, Huawie, Ericsson
  • Integrace BTS, MW v mobilních sítích
  • Práce v terénu, práce ve výškách
  • Život ve Švýcarsku – dále od rodiny, od svých známých, v novém prostředí
  • Ale i krásné zážitky a fotodokumentace – a některá místa prostě nemůžeš zapomenout
  • Společné ubytování – můžeme zajistit ubytovnu, kde nebudeš sám
  • Kurz vaření a praní – co jsi neuměl, to se naučíš – hold sám si pereš, sám si vaříš
  • Poznáš nové lidi – potkáš nové kamarády – hodně se naučíš
  • Prostě – MŮŽEŠ S NÁMI VYRŮST! – osobnostně i odborně!
Technician / Integrator - Switzerland

We are strengthening our Swiss team of new colleagues for the position of technician / integrator.
We are looking for a guy to our team, who:

loves telecommunications, new technologies
knows BTS Nokia technology, Huawei, Ericsson and MW Ericsson
loves adrenaline - working at heights, in any weather, physical fitness needed,
fits into a team of great people
is willing to travel and spend time abroad - in picturesque Switzerland, where he gets to knows a lot of interesting and charming places in pursuance of construction, modernization and servicing of our sites.

Well, have we caught your eye?

What is waiting for you?

  • Construction, modernization and service of our sites - we work for all mobile operators in Switzerland with Nokia, Huawei and Ericsson technologies
  • BTS, MW integration into mobile networks
  • Working outside, but mainly working at heights
  • Living in Switzerland - away from family, friends, in a new environment
  • But also beautiful experiences and photo documentation - and you will just never  forget some places
  • Shared accommodation - we can provide you with a hostel where you will not be alone
  • Cooking and Washing Course - what you have not learnt yet, you have learnt soon
  • You will get to know new people  and meet new friends – you will learn a lot
  • It is simple - You can grow with us! – In personal and professional way!
Referent logistiky - Česká republika

Materiál, materiál a zase materiál. Položka za položkou. Požadavky, objednávky, faktury, příjem, evidence, vyskladnění, kontrola. To je velmi stručně práce referenta logistiky. A kde práci nabízíme? Budete pracovat v Praze – Nupaky, v našem novém skladu, na naší nové adrese! Velká část kolegů je ale i přímo ve Zlíně, takže možný výlet do moravské metropole a do sídla společnosti je očekáván.

Vaší hlavní náplní bude zajištění evidence skladovaného materiálu – instalačního i technologického. Budete pracovat v účetním programu Helios a důležitou součástí Vaší práce bude kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách. Čeká Vás pravidelná komunikace se zákazníkem, kde budete řešit objednávky technologií, ale i s naší účtárnou ohledně fakturací.

Takže když to ještě rozepíšeme, čeká Vás:

kompletace a evidence dat o pohybu veškerého skladového materiálu, shromažďování požadavků jednotlivých oddělení, komunikace se zákazníky, řešení objednávek technologií, vedení evidence objednávekvystavování objednávek a potvrzování faktur, realizace příjemek a výdejek v Heliosu, spolupráce při nastavování systému skladových zásob, měsíční uzávěrky skladů pro účtárnu

x